skip to main
|
skip to sidebar
Próba fotografi :P
Coś od samej siebie :)
wtorek, 20 października 2009
Onn :*
Na miejsce pierwsze na blogu zasługuje tylko
On.
A oto kilka fotek z Jego udziałem :)
Na wesoło
:P
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
O mnie
Kiara
Witam Mam na imię Karolina od niedawna interesuje mnie fotografia. Chciałabym zaprezwntować dotychczas wykonane przeze mnie prace. Proszę o komentarze, uwagi bądź jakiekolwiek sugestie :)
Wyświetl mój pełny profil
....
Potem coś tu napisze :D
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2009
(1)
▼
października
(1)
Onn :*